<Kursy i szkolenia Grudziądz, Bydgoszcz, Toruń - szkolenia biznesowe Eduwis

O NAS

image

KILKA SŁÓW O EDUWIS

EduWis jest innowacyjną firmą szkoleniową, specjalizującą się m.in. w organizowaniu zajęć kreatywnych, powstałą w 2017 roku. Nasza bogata oferta obejmuje szerokie spektrum szkoleń i warsztatów, dzięki którym ich uczestnicy pogłębiają wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, zyskując możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w obrębie wybranych dziedzin, w tym m.in. zarządzania czasem, autoprezentacji, rozwiązywania konfliktów, umiejętności komunikacyjnych i wielu innych. Szeroka oferta umożliwia nam zaproponowanie rozwiązań zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Oferowane usługi są zaprojektowane w taki sposób, aby uwzględniać specyfikę danej branży/dziedziny oraz związane z nią potrzeby i oczekiwania. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę oraz wszelkie sugestie, dlatego możemy systematycznie doskonalić opracowywane produkty, dzięki temu oferując jeszcze efektywniejsze, lepiej dostosowane do potrzeb odbiorców programy szkoleniowe. Uważne wsłuchiwanie się w głos klientów pozwoliło nam na zbudowanie bogatego portfolio innowacyjnych, kreatywnych szkoleń, z których wiele było wcześniej niedostępnych lub trudnodostępnych na terenie Bydgoszczy i Torunia - przykładami tego typu szkoleń mogą być chociażby carving, czy decoupage. Zatrudniani przez EduWis specjaliści nie ustają w prowadzeniu prac koncepcyjnych nad opracowywaniem i wdrażaniem coraz bardziej awangardowych zajęć, pozwalających na zaspokojenie potrzeb potencjalnych klientów w zakresie nawet najbardziej niszowych szkoleń. Bogata i nowoczesna oferta, przejrzysty system szkoleniowy oraz ścisła współpraca z naszymi biznesowymi partnerami czynią z nas lidera na rynku szkoleń w obszarze województwa Kujawsko-Pomorskiego. Uczymy się szkoląc.

Skontaktuj się z EduWis już teraz!

Kontakt

NASZA FILOZOFIA

„Kto nie idzie naprzód ten się cofa” - EduWis doskonale to rozumie, uznając samodoskonalenie za jedną z najważniejszych aktywności w życiu człowieka. Pozwala ono nie tylko na rozwijanie własnych zdolności, ale także na lepsze poznanie samego siebie i panowanie nad swoimi słabościami. Dlatego naszym celem nie jest dostarczanie klientom zwykłych szkoleń. Naszym celem jest dostarczanie klientom lub ich pracownikom wartościowych narzędzi, za pomocą których mogą odkrywać samych siebie na nowo, wyzwalając uśpione pokłady potencjału i kreatywności, zdobywając nową wiedzę oraz umiejętności.
Twój sukces jest naszym sukcesem.

image

NASZ ZESPÓŁ

image

Alicja Kozłowska

image

Kamil Dudek

image

Adam Szymczak

image

Jagna Wilk

image

Sylwia Wiśniewska - założycielka EduWis

Kontynuuje studia doktoranckie z zakresu nauk ekonomicznych. Urodzona optymistka, uwielbiająca podejmować nowe wyzwania. W stawianiu im czoła pomagają jej cechy charakteru – jako osoba uparta, nastawiona na osiąganie założonych efektów, żywiołowa i spontaniczna, jest gotowa pokonać każdą przeszkodę stojącą na drodze do celu.
Trenerka biznesu, mówca i orędowniczka nieustającego rozwoju - swoje szkoleniowe pasje zaczęła rozwijać jeszcze w czasie dziesięcioletniej kariery zawodowej w korporacji. Doświadczenia te, w połączeniu z pracą w dziale zasobów ludzkich, rozpaliły w niej pragnienie rozbudzania w ludziach motywacji do działania oraz pokazywania sposobów i ścieżek, którymi mogliby podążać aby osiągać wyznaczone cele.
Ta inspirująca idea sprawiła, że od trzech lat zawodowo związana jest już tylko z branżą szkoleniową. Ogromne pokłady pozytywnej energii, wspomniane cechy charakteru oraz niepowstrzymana chęć do działania pozwalają jej na wdrażanie swoich ambitnych pomysłów w życie, umożliwiając łączenie pasji i życia zawodowego.

  • Twardą osobowość bizneswoman łączy z altruistyczną filozofią życiową – wychodzi z założenia, że zdobywanie pieniędzy nie jest celem samym w sobie ani wyznacznikiem satysfakcji z życia. Prawdziwe poczucie wartości i szczęście daje wykorzystywanie swojego potencjału do pomagania w osiąganiu sukcesu innym.